Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792UHSU-B6,4K,IPS,DP,HDMI,USB-C
Opis
PROLITE XUB2792UHSU-B6
27-calowy panel IPS, ultrasmukły monitor o rozdzielczości 4K, Dynamic Power Saving (DPS) i regulowana wysokość podstawki
ProLite XUB2792UHSU ze swoim stylowym przednim designem i rozdzielczością 4K bez problemu mieści cztery razy więcej informacji niż wyświetlacz Full HD. Wyposażony w panel IPS zapewniający precyzyjne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, a także wysoki kontrast i wartości jasności, zapewnia nienaganną wydajność zarówno w przypadku zadań fotograficznych, jak i projektowania stron internetowych. 150-milimetrowa regulowana wysokość stojaka z funkcjami obrotu i przechyłu umożliwia idealny kąt widzenia. Dzięki funkcji Dynamic Power Saving (DPS) wystarczy przełączyć przełącznik, aby cieszyć się inteligentną regulacją jasności w celu uzyskania optymalnej efektywności energetycznej bez uszczerbku dla jasności. Zdefiniuj na nowo swój kreatywny przepływ pracy dzięki ProLite XUB2792UHSU.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PROLITE XUB2792UHSU-B6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 34 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 397.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 547.5 mm |
| Szerokość | 614.5 mm |
| Głębokość | 209.5 mm |
| Waga | 6.3 kg |