Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2793HS-B6 IPS,FHD,HDMI,DP,2x2W
Opis
PROLITE XUB2793HS-B6
27-calowy monitor Full HD IPS z konstrukcją od krawędzi do krawędzi i z podstawą o regulowanej wysokości, idealny do konfiguracji wielomonitorowych
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XUB2793HS jest idealny do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność przy projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła zmniejszającą zmęczenie oczu oraz ergonomiczną podstawkę o regulowanej wysokości 150 mm sprawia, że ten 27" monitor jest doskonałym wyborem zarówno do konfiguracji wielomonitorowych, jak i zastosowań biurowych.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | PROLITE XUB2793HS-B6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 400.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 550.5 mm |
| Szerokość | 611.5 mm |
| Głębokość | 209.5 mm |
| Waga | 5.4 kg |