Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2797UHSNP-B1, 4K, IPS, DP, HDMI, USB-C, Pivot, HAS
Opis
ProLite XUB2797UHSNP-B1
27" panel w technologii 4K IPS z RJ45 (LAN), przełącznikiem KVM i stacją dokującą USB-C z zasilaniem 96W
XUB2797UHSNP oferuje 27 panel IPS 4K wyposażony w stację dokującą USB-C (96W PD), przełącznik KVM oraz złącze RJ45 do łączności LAN. Przełącznik KVM pozwala na podłączenie wielu komputerów za pomocą jednej konsoli. Pozbądź się plątaniny kabli dzięki stacji dokującej USB-C, która przesyła wszystkie dane (audio i wideo), jednocześnie zasilając notebooka. Łatwo rozszerzysz swój pulpit, tworząc konfigurację z dwoma monitorami dzięki wyjściu DisplayPort. Ciesz się dokładnymi kolorami i szerokimi kątami widzenia dzięki panelowi IPS. Skorzystaj z wyjątkowej wydajności podczas zadań takich jak fotografia i projektowanie stron internetowych, dzięki rozdzielczości 4K i wysokiemu kontrastowi. Ergonomiczna podstawa oferuje regulację wysokości do 150 mm oraz mechanizmy pochylania i obracania, umożliwiając tryb portretowy, co optymalizuje komfort pracy z obszernymi arkuszami danych.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | XUB2797UHSNP-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość (maks.) | 547.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 397.5 mm |
| Szerokość | 614.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 209.5 mm |
| Waga z podstawą | 6.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata door to door zewnętrzna |