Producenci
IIYAMA Monitor 28 cali GB2870UHSU-B1 + Gra Dead Island 2 PC
Opis
Monitor RED EAGLE G-MASTER GB2870UHSU-B1 + Gra Dead Island 2 PC
Uwolnij swój cały gamingowy potencjał dzięki GB2870UHSU Red Eagle z Fast IPS
Uzyskaj przewagę nad konkurencją i uwolnij swój potencjał dzięki 28 monitorowi Red Eagle 4K (3840x2160), który oferuje oszałamiający czas reakcji 1 ms MPRT i częstotliwość odświeżania na poziomie 150Hz. Uzbrojony w FreeSync Premium, możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy i zapomnieć o problemie ghostingu i smużenia. Możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą wydajność oglądania w zacienionych obszarach, a panel w technologii Fast IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości z łatwością dopasujesz położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem podczas gamingowych maratonów.
TECHNOLOGIA FREESYNC PREMIUM
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę.
HDMI 2.1
Gra jeszcze nigdy nie była tak płynna! HDMI 2.1 obsługuje całą gamę wyższych rozdzielczości wideo i częstotliwości odświeżania. Zwiększona przepustowość umożliwia dynamiczny HDR z 4K120 i jest kompatybilna z przyszłymi standardami HDR, co przekłada się na płynniejszy i bardziej szczegółowy obraz i niezapomniane wrażenia w grach.
4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
FAST IPS
Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 1 ms.
Dane techniczne
| Separator | Gra Dead Island 2 PC |
| Separator | Monitor GB2870UHSU-B1 |
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G-MASTER GB2870UHSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Data premiery | 2023-04-21 |
| Przekątna ekranu | 28" |
| Platforma | PC |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Gatunek | RPG akcji |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 341.3 mm |
| Wersja językowa | Angielska |
| Wersja językowa | Polskie napisy |
| Obszar widzialny w poziomie | 620.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.16 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Tryby gry | Internet |
| Tryby gry | Multiplayer |
| Tryby gry | Singleplayer |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wymagania wiekowe | od 18 lat |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Nośnik | DVD |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 150 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 320 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CU |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 36 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 543 mm |
| Szerokość | 636.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 256 mm |
| Waga z podstawą | 6.9 kg |