Producenci
IIYAMA Monitor 31.5 cala XU3294QSU-B1 VA,WQHD,HDMI,DP,USB 3.0,2x2W
Opis
ProLite XUB3294QSU
Monitor ProLite XU3294QSU ma rozdzielczość VA WQHD (2560x1440), zapewniając dokładne i spójne odwzorowanie kolorów, doskonałą rozdzielczość i szerokie kąty widzenia. W związku z tym stanowi idealne rozwiązanie jako samodzielny wyświetlacz w celu zwiększenia produktywności, analizy danych i wymagających aplikacji biurowych. Wyposażony w głośniki, 2-portowy koncentrator USB 3.0, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia wzroku sprawiają, że ten 32-calowy wyświetlacz XU3294QSU jest idealny do każdego biura lub domu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite XUB3294QSU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.3 mm |
| Plamka matrycy | 0.272 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 33 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 495 mm |
| Szerokość | 715 mm |
| Głębokość z podstawą | 265 mm |
| Waga | 5.6 kg |