Producenci
IIYAMA Monitor 32 cale XB3270QS-B5 IPS,WQHD,HDMI,DP,DVI,HAS(150mm)
Opis
PROLITE XB3270QS-B5
32-calowy monitor IPS Panel Technology z regulacją wysokości i rozdzielczością WQHD
ProLite XB3270QS-B5 to 31,5-calowy ekran z panelem IPS i rozdzielczością WQHD (2560x1440), który zapewnia zarówno doskonałą jakość kolorów przy szerokim kącie widzenia, jak i zauważalnie ostrzejsze obrazy, co jest idealne do rozwiązań zwiększających produktywność, wymagających aplikacji biurowych i finansowych. Podstawa z regulacją wysokości 150 mm zapewnia dostosowanie pozycji ekranu do własnych preferencji, a panel bez migotania z funkcją redukcji niebieskiego światła zmniejsza zmęczenie oczu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PROLITE XB3270QS-B5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.273 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 90 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 35 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 439.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 579.5 mm |
| Szerokość | 726 mm |
| Głębokość | 245.5 mm |
| Waga | 8.6 kg |