Producenci
IIYAMA Monitor 34 cale GB3466WQSU-B1 VA,UWQHD,144HZ,1MS,1500R,HDMI/DPx2,USB 3.0
Opis
Zanurz się w grze dzięki GB3466WQSU Red Eagle z zakrzywioną matrycą i FreeSync Premium Pro
Zainspirowany krzywą ludzkiego oka zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 144 Hz, MPRT 1 ms i rozdzielczością 3440 x 1440, gwarantuje doskonałą jakość obrazu oraz komfortowe i bardzo realistyczne wrażenia wizualne. Stopa z regulacją wysokości zapewnia całkowitą elastyczność dla uzyskania idealnej pozycji ekranu. Dostosuj ustawienia ekranu za pomocą predeniowanych i niestandardowych trybów gry oraz funkcji Black Tuner, aby mieć całkowitą kontrolę nad ciemnymi scenami i upewnić się, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne.
TECHNOLOGIA FREESYNC PREMIUM PRO
Ten monitor obsługuje zawartość HDR z szeroką gamą kolorów i poziomów jasności. Niskie opóźnienie wejścia i kompensacja małej liczby klatek na sekundę eliminują problem rwania lub przycinania obrazu przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę
ZAKRZYWIONY DESIGN
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G-MASTER GB3466WQSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 mm |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 60 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 441.5 mm |
| Szerokość | 808 mm |
| Głębokość z podstawą | 282 mm |
| Waga z podstawą | 10.9 kg |