Producenci
IIYAMA Monitor 34 cale GCB3481WQSU-B1 VA, UWQHD, 180HZ, 0.3ms, 500cd
Opis
G-MASTER GCB3481WQSU-B1
Zanurz się w grze dzięki GCB3481WQSU-B1 Red Eagle z zakrzywioną matrycą i FreeSync Premium
Panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 180Hz, MPRT 0.3 ms i rozdzielczością 3440 x 1440, gwarantuje doskonałą jakość obrazu oraz komfortowe i bardzo realistyczne wrażenia wizualne.
Stopa z regulacją wysokości zapewnia całkowitą elastyczność dla uzyskania idealnej pozycji ekranu. Funkcja Black Tuner daje Ci całkowitą kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawia, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne.
- ZAKRZYWIONY DESIGN 1500R
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze. - Technologia FreeSync Premium
Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. - Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | GCB3481WQSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.232 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 0.3 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 48 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 180 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 54 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość (maks.) | 585 mm |
| Wysokość z podstawą | 435 mm |
| Szerokość | 809.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 290 mm |
| Waga | 6.7 kg |
| Waga z podstawą | 9.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata door to door zewnętrzna |