Producenci
IIYAMA Monitor 92 cale TE9218UWI-B1AG, INFRARED,40pkt,VA,21:9,4xHDMI,DP, USB-C,RJ45,8/64GB
Opis
PROLITE TE9218UWI-B1AG
92-calowy ultraszeroki interaktywny wyświetlacz 5K UHD z panoramicznym widokiem 21:9
TE9218UWI-B1AG to rewolucyjny, interaktywny 92" ekran dotykowy 5K UHD, który wprowadza nowy poziom współpracy i zaangażowania w miejscu pracy. Ten wyposażony w najnowocześniejszą technologię oraz szereg imponujących funkcji i funkcjonalności, interaktywny monitor został zaprojektowany, aby zmienić sposób pracy, komunikacji i dzielenia się pomysłami. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale konferencyjne, sale lekcyjne czy miejsca spotkań, ten 92 ekran dotykowy 21:9 Ultra-Wide jest najlepszym narzędziem do wspierania kreatywności, produktywności i płynnej komunikacji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PROLITE TE9218UWI-B1AG |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 91.5" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 903.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 2142 mm |
| Plamka matrycy | 0.418 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 2160 |
| Czas reakcji | 6.5 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 5 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 227 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1000 mm |
| Szerokość | 2203 mm |
| Głębokość | 92 mm |
| Waga | 67.6 kg |