Producenci
IIYAMA Monitor 98 cali LH9875UHS-B2AG,24/7,IPS,ANDROID.11,4K,3xHDMI,DP,RJ45, VGA,DVI,2xUSB
Opis
ProLite LH9875UHS-B2AG
98-calowy 4K UHD profesjonalny monitor Digital Signage z systemem operacyjnym Android, iiSignage i gniazdem OPS PC
Wybierz wysoką wydajność i niezawodność dzięki kompletnemu rozwiązaniu all-in-one dla rozwiązań digital signage w środowiskach o znaczeniu krytycznych. Ten jasny wyświetlacz (500cd/m) z Androidem 11, oprogramowaniem iiSignage do zarządzania treściami, funkcją Signal FailOver i EShare, gwarantuje niesamowicie prostą obsługę - łatwe tworzenie, zarządzanie i udostępnianie treści. Dzięki gnieździe OPS PC Slot można monitor wyposażyć w opcjonalny komputer PC, zapewniając pełną elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę nad sprzętem. Obsługuje Wi-Fi i umożliwia zdalne dostarczanie treści przez sieć lub sterowanie przez sieć LAN.
Dzięki wszechstronnej orientacji, eleganckiemu wyglądowi i niezawodności 24/7, idealnie pasuje do różnych środowisk biznesowych - handlu detalicznego, korporacyjnego, hotelarstwa czy edukacji. LH9875UHS-B2AG przyciągnie uwagę odbiorców i pozostawi niezapomniane wrażenie.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | LH9875UHS-B2AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 97.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1214 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 2159 mm |
| Plamka matrycy | 0.562 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | RoHS |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 331 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1260.4 mm |
| Szerokość | 2204.9 mm |
| Głębokość | 101.7 mm |
| Waga | 77.8 kg |