Producenci
IIYAMA Monitor ProLite 17 cali T1721MSC-B2 POJ.10PKT.TN,IPX3,HDMI
Opis
17" monitor z 10 punktami dotykowymi i technologią dotykową PCAP
17 ekran dotykowy ProLite T1721MSC-B2 bazuje na technologii pojemnościowej, oferując optymalnie płynną i dokładną reakcję na dotyk. Dzięki szklanej powłoce gwarantuje wysoką trwałość, odporność na zarysowania i doskonałą jakość obrazu. Solidna i stabilna podstawa wspiera ekran dzięki regulowanej podstawce oferującej kąt nachylenia do 80 stopni. Przyciski menu umieszczone z tyłu ekranu mogą być zablokowane, aby zapobiec niepożądanym manipulacjom. Dodatkowo posiadają funkcję dezaktywacji ekranu dotykowego, ułatwiającą proces czyszczenia. ProLite T1721MSC-B2 to niezwykle wydajne rozwiązanie dotykowe, idealne do zastosowań w sklepach detalicznych.
TECHNOLOGIA DOTYKOWA - POJEMNOŚCIOWA
Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite T1721MSC-B2 |
| Proporcje obrazu | 5:4 |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 270.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 338 mm |
| Plamka matrycy | 0.264 mm |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.4 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 20 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 364 mm |
| Szerokość | 392.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 198 mm |
| Waga z podstawą | 4.4 kg |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 3 lata (door to door) |