Producenci
IIYAMA Monitor ProLite 23.8 cala XU2493HS-B6 IPS,HDMI,DP,2x2W,ACR
Opis
PROLITE XU2493HS-B6
24" monitor z matrycą IPS, bez ramek z 3 stron, idealny do konfiguracji wielomonitorowych. Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XU2493HS jest idealny do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność przy projektowaniu stron internetowych.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite XU2493HS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 393 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 211 mm |
| Waga z podstawą | 3.5 kg |