Producenci
IIYAMA Monitor ProLite XU2293HSU-B6 21.5 cala IPS,100Hz,FHD,1ms,HDMI,DP,2xUSB,2x2W, FreeSync
Opis
PROLITE XU2293HSU-B6
21,5" monitor IPS Full HD z hubem USB i częstotliwością odświeżania 100 Hz
Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XU2293HSU jest idealny do konfiguracji z wieloma monitorami. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność przy projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, 2-portowy hub USB, złącza HDMI i DisplayPort oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, ten 21,5-calowy monitor jest doskonałym wyborem do zastosowań domowych i biurowych.
W TROSCE O ZDROWIE NASZYCH OCZU
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XU2293HSU-B6 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.249 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 359 mm |
| Wysokość z podstawą | 359 mm |
| Szerokość | 492 mm |
| Głębokość z podstawą | 178 mm |
| Waga z podstawą | 2.6 kg |