Producenci
IIYAMA Monitor interaktywny 55 cali TE5512MIS-B3AG INFRARED,40pkt,IPS,4K,7H,WiFi,VGA,HDMI, USB-c,Wifi,Bluetooth,metal,8ms
Opis
PROLITE TE5512MIS-B3AG
55-calowy interaktywny ekran dotykowy 4K UHD usprawniający interaktywną współpracę
TE5512MIS-B3AG to wyjątkowy monitor interaktywny 4K UHD, stworzony z myślą o usprawnieniu współpracy, komunikacji i zaangażowania użytkowników. Dzięki kluczowym funkcjom, takim jak ekran LCD Zero Airgap eliminujący efekt paralaksy, precyzyjnej technologii PureTouch-IR, systemowi iiWare 10 z systemem Android 11, WiFi oraz iiyama DMS (system zarządzania urządzeniem), ten monitor zmienia sposób, w jaki interagujesz treści, stając się niezastąpionym narzędziem w nowoczesnych miejscach pracy i środowiskach edukacyjnych.
Nowy interfejs 4K z profilami użytkowników umożliwia łatwe logowanie i dostęp do własnych aplikacji oraz danych w chmurze, a także harmonizację z istniejącą infrastrukturą, pozwalając na pełne wykorzystanie potencjału aplikacji Windows i Office. iiyama TE5512MIS-B3AG staje się wysoce spersonalizowanym i elastycznym urządzeniem w dynamicznym środowisku hybrydowym, idealnym dla wielu użytkowników.
Dzielenie się bezprzewodowo staje się teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki aplikacji iiyama Share i EShare, umożliwiając łatwe generowanie pomysłów i efektywną współpracę w firmie lub szkole. Zwiększ poziom interaktywności dzięki monitorom iiyama TE12 SERIES i wykorzystaj potencjał przyszłości komunikacji wizualnej.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Prolite TE5512MIS-B3AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1210 mm |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | EPA |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Pobór mocy | 111 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 774 mm |
| Szerokość | 1271 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Waga | 26.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|