Producenci
IIYAMA Monitor interaktywny 65 cali TE6512MIS-B1AG INFRARED,40pkt,IPS,4K,,7H,WiFi
Opis
PROLITE TE6512MIS-B1AG
65" interaktywny wyświetlacz dotykowy 4K UHD z możliwością tworzenia Profili Użytkowników.
Prosta i skuteczna współpraca dla edukacji i przedsiębiorczości. TE6512MIS-B1AG iiyama inspiruje do działania na wszystkich etapach, przez co sprawdzi się idealnie w sektorze edukacjnym jak i w środowisku biznesowym. Dzięki hybrydowemu, interaktywnemu rozwiązaniu 4K, możesz płynnie dodawać adnotacje i kontrolować treści, wyświetlane z dowolnego źródła.
Ten 40-punktowy ekran dotykowy PureTouch-IR z systemem operacyjnym iiWare 10 (Android 11) oferuje funkcje takie jak: Notatnik, Przeglądarka, Cloud Drive oraz możliwość pobrania potrzebnych w Twojej organizacji aplikacji. Jest wyposażony w dwufunkcyjne pióra dotykowe, dzięki którym możesz łatwo zapisywać notatki i treści wyświetlane na ekranie bezpośrednio na urządzeniu USB, 32 GB pamięci wewnętrznej lub wybranym dysku w chmurze. Wyposażony w dodatkowe złącze USB-C, wyświetlacz obsługuje najnowsze sygnały wideo, audio i dotykowe za pośrednictwem jednego portu, a nawet ładuje urządzenie z mocą 65 W.
Dzięki rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) i jasności 400 cd/m2 ten 65-calowy ekran IPS LCD zapewnia żywe, szczegółowe i wysokiej jakości. Powłoka przeciwodblaskowa radykalnie zmniejsza odbicia światła w jasnych przestrzeniach bez uszczerbku dla ostrości i wyrazistości obrazu.
Możesz być pewien, że bez względu na Twoje interaktywne aspiracje, mamy dla Ciebie proste i skuteczne rozwiązanie. Dzięki wprowadzeniu nowego interfejsu 4K z profilami użytkownika, które umożliwiają łatwe logowanie i dostęp do własnych dysków w chmurze, TE6512MIS-B1A sprawdzi się w środowisku hybrydowym, gdzie z urządzenia korzysta więcej niż jeden użytkownik.
Udostępniaj, streamuj i edytuj treści z dowolnego urządzenia bezpośrednio na ekranie i przekształć spotkania swojego zespołu lub lekcje w łatwą, szybką i sprawnie przebiegającą sesję interaktywną dzięki dołączonemu modułowi WiFi (OWM002), ScreenSharePro i aplikacji EShare.
PURETOUCH-IR
PureTouch-IR firmy iiyama zapewnia dokładność dotyku 1mm oraz najbardziej płynną i najszybszą adnotację.
IIYAMA SHARE
iiyama Share obsługuje AirPlay, Chromecast i Miracast, aby ułatwić streamowanie zawartości z Twojego urządzenia na wyświetlacz serii 02 a 04.
BEZPIECZEŃSTWO
Dla bezpieczeństwa użyj blokady ekranu i zabezpiecz USB hasłem, a nowa aplikacja Clean usunie wszystkie używane dane i hasła.
Dane techniczne
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 804 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1429 mm |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 3 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 125 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 897 mm |
| Szerokość | 1488 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Waga | 35 kg |
| Pozostałe parametry |
|