Producenci
IIYAMA Monitor profesjonalny 104.7 cala LH10551UWS-B1AG 21:9,24/7,IPS,SLIM,USB-C, 2x10W, SLOT OPC,PION/POZIOM,DAISY CHAIN,4xUSB,HDMI,DP,RJ45,S/PDIF,500cd/m2
Opis
PROLITE LH10551UWS-B1AG
105" profesjonalny wyświetlacz 5KUW, przeznaczony do zaawansowanych, panoramicznych zastosowań komercyjnych 21:9
Doświadcz prawdziwej panoramy i ultra-szerokiego widoku 21:9 dla wszystkich swoich treściach dzięki imponującemu 105 wyświetlaczowi iiyama. Ten niezwykle elegancki monitor z cienką ramką prezentuje żywe obrazy oraz filmy, wykorzystując rozdzielczość 5KUW. Niezależnie od tego, czy jest instalowany w krytycznych pomieszczeniach kontrolnych, czy też służy jako dynamiczna cyfrowa tablica w luksusowych przestrzeniach handlowych, ten 105 monitor wielkoformatowy iiyama oferuje firmom łatwe i efektywne rozwiązanie, które przyciąga uwagę odbiorców. Zaprojektowany do pracy ciągłej przez całą dobę, LH10551UWS-B1AG może być instalowany i używany zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej, tak aby stworzyć najbardziej ekscytujący obraz w każdej przestrzeni.
Elastyczna orientacja
Możliwość ustawienia wyświetlaczy w orientacji poziomej lub pionowej, umożliwia maksymalne wykorzystanie każdej przestrzeni i pozwala na dostarczenie do odbiorców różnych rodzajów komunikatów wiadomości, reklam, filmów i informacji dotyczących bezpieczeństwa.
21:9 ekran Ultra-Wide
Dzięki ekranowi o ultraszerszych proporcjach, ten profesjonalny wyświetlacz oferuje przestronne pole, idealne do prezentacji panoramicznych komercyjnych treści. Format 21:9 doskonale optymalizuje wyświetlanie treści, wzmacnia przekaz i bardziej przyciąga uwagę widowni.
5K - 11 Mega Pixels
Rozdzielczość 5KUW (5120x2160) zapewnia oszałamiające wrażenia wizualne, oferując ostry i wyraźny obraz, gwarantujący prawdziwie wciągające doświadczenia podczas oglądania.
Głośniki
Wbudowane głośniki oferują wysokiej jakości dźwięk, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk podczas prezentacji, wideokonferencji lub odtwarzania multimediów.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite LH10551UWS-B1AG |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 104.7'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1033.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 2450 mm |
| Plamka matrycy | 0.479 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 1500 x 600 |
| Pobór mocy | 247 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1070.6 mm |
| Szerokość | 2487.4 mm |
| Głębokość | 99.1 mm |
| Waga | 60.14 kg |