IIYAMA Monitor profesjonalny 104.7 cala LH10551UWS-B1AG 21:9,24/7,IPS,SLIM,USB-C, 2x10W, SLOT OPC,PION/POZIOM,DAISY CHAIN,4xUSB,HDMI,DP,RJ45,S/PDIF,500cd/m2
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: IIYAMA
Kod produktu: 1_892612
Opis
PROLITE LH10551UWS-B1AG
105" profesjonalny wyświetlacz 5KUW, przeznaczony do zaawansowanych, panoramicznych zastosowań komercyjnych 21:9
Elastyczna orientacja
21:9 ekran Ultra-Wide
5K - 11 Mega Pixels
Głośniki
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
ProLite LH10551UWS-B1AG
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 104.7''
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 1033.6 mm
Obszar widzialny w poziomie 2450 mm
Plamka matrycy 0.479 mm
Rozdzielczość 5120 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 500 cd/m²
Kontrast statyczny 1 200:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 140 kHz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 4 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty EAC
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty ErP
Certyfikaty UKCA
Certyfikaty REACH
Certyfikaty CE
Certyfikaty WEEE
Standard VESA 1500 x 600
Pobór mocy 247 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Kable: zasilający, HDMI, RS-232c
  • Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
  • Pozostałe: Naklejki na otwory montażowe, druciane klamry
  • Pilot: tak (baterie w zestawie)
Kolor Czarny
Wysokość 1070.6 mm
Szerokość 2487.4 mm
Głębokość 99.1 mm