IIYAMA Monitor wielkoformatowy 104.6 cala TE10518UWI-B1AG INFRARED,40pkt,VA,21:9(5K),8xUSB, 8xMIC,2x16W+Subwoofer(16W),Android 13,WiFi,Slot OPS,7H,450(cd/m2)
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: IIYAMA
Kod produktu: 1_892611
Opis
PROLITE TE10518UWI-B1AG
105" ultraszeroki interaktywny wyświetlacz 5K UHD z panoramicznym widokiem 21:9
TE10518UWI-B1AG to rewolucyjny, interaktywny 105" ekran dotykowy 5K UHD, który wprowadza nowy poziom współpracy i zaangażowania w miejscu pracy. Ten wyposażony w najnowocześniejszą technologię oraz szereg imponujących funkcji i funkcjonalności, interaktywny monitor został zaprojektowany, aby zmienić sposób pracy, komunikacji i dzielenia się pomysłami. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale konferencyjne, sale lekcyjne czy miejsca spotkań, ten 105 ekran dotykowy 21:9 Ultra-Wide jest najlepszym narzędziem do wspierania kreatywności, produktywności i płynnej komunikacji.
Microsoft Teams Front Row
21:9 Ultra-Wide Screen
5K - 11 Mega Pixels
PURETOUCH-IR+
iiWare 11
USB-C Connection
Dostarcza najnowszy sygnał wideo, audio i Touch za pośrednictwem jednego portu, a nawet ładuje urządzenie z mocą 100W.
Speakers & Subwoofer
8-Array Microphone
Dane techniczne
Model
ProLite TE10518UWI-B1AG
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 104.6''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 1033.6 mm
Obszar widzialny w poziomie 2450 mm
Plamka matrycy 0.479 mm
Rozdzielczość 5120 x 2160
Czas reakcji 6.5 ms
Jasność 450 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny 5 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 135 kHz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 5 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 5 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB (Type C)
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty CE
Certyfikaty EAC
Certyfikaty WEEE
Certyfikaty ErP
Certyfikaty TUV
Certyfikaty CB
Certyfikaty REACH
Standard VESA 1000 x 400
Pobór mocy 282 W
Akcesoria w zestawie
  • Kable: zasilający, USB, HDMI
  • Rysik: x4 (Rysik z dwiema końcówkami, Antybakteryjny)
  • Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
  • Pilot: tak (baterie w zestawie)
Kolor Czarny
Wysokość 1130.1 mm
Szerokość 2507.2 mm
Głębokość 103 mm