Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 104.6 cala TE10518UWI-B1AG INFRARED,40pkt,VA,21:9(5K),8xUSB, 8xMIC,2x16W+Subwoofer(16W),Android 13,WiFi,Slot OPS,7H,450(cd/m2)
Opis
PROLITE TE10518UWI-B1AG
105" ultraszeroki interaktywny wyświetlacz 5K UHD z panoramicznym widokiem 21:9
TE10518UWI-B1AG to rewolucyjny, interaktywny 105" ekran dotykowy 5K UHD, który wprowadza nowy poziom współpracy i zaangażowania w miejscu pracy. Ten wyposażony w najnowocześniejszą technologię oraz szereg imponujących funkcji i funkcjonalności, interaktywny monitor został zaprojektowany, aby zmienić sposób pracy, komunikacji i dzielenia się pomysłami. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale konferencyjne, sale lekcyjne czy miejsca spotkań, ten 105 ekran dotykowy 21:9 Ultra-Wide jest najlepszym narzędziem do wspierania kreatywności, produktywności i płynnej komunikacji.
Microsoft Teams Front Row
Przenieś współpracę na wyższy poziom dzięki integracji Microsoft Teams Front Row. Funkcja umożliwia płynne organizowanie lub dołączanie do wirtualnych spotkań i wideokonferencji przy użyciu interaktywnego ekranu dotykowego jako głównego centrum komunikacji.
21:9 Ultra-Wide Screen
Dzięki ultraszerokim proporcjom, ten interaktywny ekran dotykowy zapewnia rozległą przestrzeń roboczą, którz jest w stanie pomieścić wiele okien obok siebie, sprzyjając przy tym wielozadaniowości. Ultra-szeroki format 21:9 jest również idealną optymalizacją dla Microsoft Teams Front Row, zapewniając wyjątkowe wrażenia wszystkim uczestnikom na sali konferencyjnej.
5K - 11 Mega Pixels
Rozdzielczość 5K UHD zapewnia oszałamiające wrażenia wizualne, oferując ostry i wyraźny obraz, gwarantujący prawdziwie wciągające doświadczenia podczas oglądania.
PURETOUCH-IR+
Najnowocześniejsza technologia PureTouch-IR+ zapewnia dokładne i precyzyjne reakcje na dotyk, umożliwiając łatwą interakcję i dodawanie adnotacji.
iiWare 11
Wzmocnij swoje prezentacje dzięki iiWare 11, obejmującemu Note, Przeglądarkę i Cloud Drive za pośrednictwem intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania, które pozwala bez wysiłku zarządzać, dostosowywać i uzyskiwać dostęp do różnych aplikacji.
USB-C Connection
Dostarcza najnowszy sygnał wideo, audio i Touch za pośrednictwem jednego portu, a nawet ładuje urządzenie z mocą 100W.
Speakers & Subwoofer
Wbudowane głośniki oferują wysokiej jakości dźwięk, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk podczas prezentacji, wideokonferencji lub odtwarzania multimediów.
8-Array Microphone
Zintegrowany 8-elementowy mikrofon zapewnia wyjątkową czystość dźwięku, dzięki czemu Twój głos będzie słyszany głośno i wyraźnie podczas wirtualnych spotkań i konferencji.
Dane techniczne
| Model | ProLite TE10518UWI-B1AG |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 104.6'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1033.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 2450 mm |
| Plamka matrycy | 0.479 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 2160 |
| Czas reakcji | 6.5 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 5 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 1000 x 400 |
| Pobór mocy | 282 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1130.1 mm |
| Szerokość | 2507.2 mm |
| Głębokość | 103 mm |
| Waga | 91.4 kg |