Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 21.5 cala TF2234MC-B7X IPS,POJ.10PKT.HDMI,DP.VGA,IP65,7H
Opis
Monitor Open Frame z matrycą IPS i 10 punktami dotyku
Monitor ProLite TF2234MC-B7X wykorzystuje technologię pojemnościową z 10 punktami dotyku i jest wyposażony w atrakcyjną ramkę ze szkłem typu edge-to-edge. Matryca IPS zapewnia doskonałe kolory i szerokie kąty widzenia, co sprawia, że monitor ten jest najwyższej jakości rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju zastosowań interaktywnych: digital signage, kioski, punkty sprzedaży, prezentacje gamingowe i innego rodzaju. Monitor nie tylko gwarantuje doskonałą jakość obrazu, ale posiada również klasyfikację IP65 oznaczającą, że może pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz, że jest odporny na działania strumienia wody. Wyposażenie w technologię touch-through-glass zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk nawet przy dodatkowej warstwie szkła na powierzchni ekranu. Aby ułatwić montaż, monitor może zostać wyposażony w zewnętrzne listwy montażowe
Technologia IPS
Matryce IPS są deceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Dotyk przez szkło
Ekran można zamontować pod szklaną szybą, a funkcja dotyku będzie nadal bezproblemowo działać. To idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie istnieje duże ryzyko zalanie ekranu np. w restauracjach.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PROLITE TF2234MC-B7X |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 267.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476 mm |
| Plamka matrycy | 0.247 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 313.5 mm |
| Szerokość | 517.5 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Waga | 4.4 kg |