Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 21.5 cala TF2238MSC-B1 IPS,FHD,DP,HDMI,2x2W,2xUSB,600(cd/m2), 10pkt.7H,IP1X(Front),Pion/Poziom
Opis
PROLITE TF2238MSC-B1
21.5 10-punktowy monitor dotykowy PCAP Open Frame z technologią panelu IPS, szklaną konstrukcją od krawędzi do krawędzi, powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców i metalową obudową Monitor ProLite TF2438MSC-B1 o rozdzielczości Full HD (1920x1080) z otwartą ramką i panelem IPS oferuje wyjątkowe kolory i szerokie kąty widzenia. 10-punktowa technologia dotykowa Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk oraz mniejsze odbicie światła, a dodatkowo wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią jej potencjalnym rozwojem. Solidna metalowa obudowa i odporne na zarysowania szkło 7H z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców sprawiają, że monitor jest szczególnie dopasowany do integracji w wymagających środowiskach. Monitor spełnia również normę ochrony IPX1, dzięki czemu jest odporny na kapiącą na niego przez wodę. ProLite TF2438MSC-B1 może być używany w orientacji poziomej, pionowej oraz można go skierować do góry. Idealne rozwiązanie dla systemów kioskowych, handlu detalicznego i interaktywnych instalacji digital signage.
TECHNOLOGIA DOTYKOWA - OPTICAL BONDED PCAP
Technologia dotykowa Optical Bonded PCAP zmniejsza szczelinę powietrzną między warstwą dotykową a wyświetlaczem, dzięki czemu reakcja na dotyk jest dokładniejsza. Poprawia to również jakość wizualną poprzez redukcję odbić i odblasków. Ponadto wyświetlacz jest chroniony przed kurzem i potencjalnym rozwojem wilgoci.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite TF2438MSC-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 260 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 479 mm |
| Plamka matrycy | 0.249 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 300 mm |
| Szerokość | 512.5 mm |
| Głębokość | 47 mm |
| Waga | 5.1 kg |