Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 43 cale LE4341UHS-B1 IPS,4K,18/7,LAN,USB,HDMI
Opis
PROLITE LE4341UHS-B1
43" profesjonalny ekran Digital Signage z rozdzielczością 4K
Wyposażony w wąską ramkę iiyama LE4341UHS to profesjonalny wyświetlacz Digital Signage oferujący czas pracy 18/7 w orientacji poziomej.
Dzięki rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) zapewnia wyjątkową jakość kolorów i obrazu. Z kolei za sprawą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego możesz odtwarzać ulubioną muzykę i wyświetlać filmy, zdjęcia i obrazy bezpośrednio na ekranie.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | LE4341UHS-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RCA out |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 117 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 560 mm |
| Szerokość | 972 mm |
| Głębokość | 67.5 mm |
| Waga | 8.8 kg |