Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 43 cale LH5560UHS-B1AG matowy 24h/7 500(cd/m2) VA 3840 x 2160 UHD(4K) Android.11 Wifi CMS(iiSignage2)
Opis
PROLITE LH5560UHS-B1AG
55 profesjonalny wyświetlacz Digital Signage Full HD z zaawansowanymi opcjami sterowania i łączności
Podnieś poziom komunikacji wizualnej dzięki LH5560HS-B1AG i uwolnij nowe możliwości dla swojej firmy. Ten wyświetlacz o wysokiej jasności 500 cd/m jest potężnym narzędziem biznesowym, które przenosi działania marketingowe i komunikacyjne na wyższy poziom. Dzięki systemowi operacyjnemu Android 11, oprogramowaniu do zarządzania treścią iiSignage, funkcjom Signal FailOver i EShare , LH5560HS-B1AG oferuje prostą obsługę, dzięki czemu tworzenie, zarządzanie i udostępnianie treści jest bardzo proste.
Wyświetlacz ELED VA zużywa znacznie mniej energii w porównaniu do DLED IPS, zachowując ten sam poziom jasności. Wszechstronna orientacja, elegancki wygląd i niezawodność 24/7 zapewniają płynną integrację z każdym środowiskiem biznesowym. Niezależnie od tego, czy jest używany w handlu detalicznym, środowisku korporacyjnym, hotelarstwie czy edukacji, LH360HS-B1AG niewątpliwie przyciągnie uwagę odbiorców.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite LH5560UHS-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 54.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6.5 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Pobór mocy | 89 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 712.5 mm |
| Szerokość | 1239.7 mm |
| Głębokość | 38.6 mm |
| Waga | 17.6 kg |