Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 50 cali LE5041UHS-B1 VA,4K,18/7,LAN,USB,HDMI
Opis
PROLITE LE5041UHS-B1
50" profesjonalny ekran Digital Signage z rozdzielczością 4K
Wyposażony w wąską ramkę iiyama LE5041UHS to profesjonalny wyświetlacz Digital Signage oferujący czas pracy 18/7 w orientacji poziomej. Dzięki rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) zapewnia wyjątkową jakość kolorów i obrazu. Z kolei za sprawą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego możesz odtwarzać ulubioną muzykę i wyświetlać filmy, zdjęcia i obrazy bezpośrednio na ekranie.
4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite LE5041UHS-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 49,5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 616.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1096 mm |
| Plamka matrycy | 0.285 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 9 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x RCA |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 112 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 648.2 mm |
| Szerokość | 1127.6 mm |
| Głębokość | 72.5 mm |
| Waga | 13.2 kg |