Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 64.5 cala LH6554UHS-B1AG 24/7,IPS,ANDROID.11,4K,SDM,2x10W
Opis
PROLITE LH6554UHS-B1AG
65 profesjonalny monitor Digital Signage Full HD 24/7 z systemem operacyjnym Android i trybem FailOver
Postaw na wysoką wydajność i niezawodność dzięki kompleksowemu rozwiązaniu Digital Signage, stworzonemu z myślą o środowiskach o znaczeniu krytycznym. Model LH6554UHS od iiyama to profesjonalny, wielkoformatowy wyświetlacz o jasności 500cd/m, który może nieprzerwanie pracować w orientacji poziomej lub pionowej przez 24/7. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu możesz go dopasować do potrzeb wynikających ze specyfiki Twojej branży. A za sprawą wbudowanego systemu operacyjnego Android, możesz z łatwością dostosować wyświetlacz do swoich potrzeb poprzez zainstalowanie na nim odpowiednich aplikacji.
Wbudowany CMS (system do zarządzania treścią) zapewnia kontrolę nad wyświetlanymi wiadomościami i reklamami, a to wszystko dzieje się całkowicie zdalnie i bezpiecznie. Gniazdo SDM zapewnia opcję wbudowanego komputera, gwarantując całkowitą elastyczność, bezpieczeństwo i kontrolę, podczas gdy funkcja Signal FailOver sprawia, że zawartość jest zawsze aktywnie wyświetlana za pomocą wybranych wejść. Ta seria z włączoną funkcją Wi-Fi jest gotowa do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci lub można wybrać sterowanie przez sieć LAN.
4K
Rozdzielczość UHD (3840x2160), zwana także 4K, charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD. To gwarancja niezwykłej ostrości i najwyższej jakości obrazu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ProLite LH6554UHS-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 803.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1428.5 mm |
| Plamka matrycy | 0.472 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 313 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 838 mm |
| Szerokość | 1463 mm |
| Głębokość | 73 mm |
| Waga | 22.3 kg |