Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 65 cali T6562AS-B1 POJ.20PKT.24/7,IPS,500cd,ANDROID8.0
Opis
Wielofunkcyjny interaktywny wyświetlacz PCAP zaprojektowany z myślą o kreatywnych przestrzeniach i udostępnianiu treści
Ciesz się wszechstronnym interaktywnym wyświetlaczem, który łączy w sobie najlepsze cechy ekranu dotykowego w technologii PCAP z gwarantującym, dzięki możliwości instalowania dowolnych aplikacji, swobodę systemem operacyjnym Android. Zyskaj bogate, a jednocześnie elastyczne środowisko użytkownika, wspierające kreatywną komunikację. Zadbaj o dopracowane wzornictwo i funkcjonalność wybierając 65-calowy T6562AS-B1, który idealnie nadaje się do integracji w nowoczesnej przestrzeni biurowej, sklepach i interaktywnych kioskach.
Dla handlu
Zaoferuj swoim klientom wciągające, interaktywne doświadczenia w rozdzielczości 4K. Pozwól im zapoznać się ze Twoją witryną lub skorzystaj z kreatywnych aplikacji, które zabiorą klientów we wspólną podróż z Twoją marką. Dzięki możliwości instalacji w poziomie lub pionie, gwarancji działania 24/7, wbudowanym Android i MediaPlayer, ekrany z serii 62 są jednymi z najbardziej elastycznych rozwiązań, które idealnie sprawdzą się w handlu i interaktywnej komunikacji.
Przestrzenie typu Huddle
Zamień małe sale konferencyjne w efektywne przestrzenie do współpracy, korzystając z wbudowanych aplikacji, takich jak system operacyjny Android, EShare i Whiteboard. Dzięki aplikacji EShare możesz udostępniać, przesyłać strumieniowo i edytować treści z dowolnego urządzenia bezpośrednio na ekranie i przekształcić spotkania zespołu w szybką i bezproblemową sesję interaktywną. System operacyjny Android gwarantuje, że możesz łatwo dostosować wyświetlacz do swoich potrzeb, instalując na nim dowolne aplikacje.
Dane techniczne
| Model | ProLite T6562AS-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 165 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 860 mm |
| Szerokość | 1485 mm |
| Głębokość | 71.8 mm |
| Waga | 38.4 kg |