Producenci
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 65 cali TF6539UHSC-B1AG IPS,24/7,4K,IP54,500cd,7H,POJ.50p,LAN
Opis
65-calowy interaktywny, wielkoformatowy wyświetlacz Open Frame PCAP z 50 punktami dotykowymi, panelem IPS i funkcją dotykową przez szkło do użytku w orientacji poziomej, pionowej lub stolikowej
Ten monitor typu open frame o rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) został wyposażony w technologię pojemnościową z 50 punktami dotykowymi, która gwarantuje płynną i dokładną reakcję na dotyk. To idealny ekran dla integratorów kiosków i doskonały do zastosowania jako zabudowany szkłem wyświetlacz w punktach sprzedaży. Jest wyposażony w metalową obudowę, posiada klasyfikację 60950-1 wydaną na podstawie badania metodą spadającej kuli. Jego szklana powierzchnia typu edge-to-edge jest odporna na zarysowania. Nadaje się doskonale do wymagających środowisk i trybu pracy 24/7.
Technologia IPS
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Dotyk przez szkło
Ekran można zamontować pod szklaną szybą, a funkcja dotyku będzie nadal bezproblemowo działać. To idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie istnieje duże ryzyko zalanie ekranu np. w restauracjach.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PROLITE TF6539UHSC-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 806 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1430.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | ErP |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 175 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 880.5 mm |
| Szerokość | 1670 mm |
| Głębokość | 67 mm |
| Waga | 56 kg |