Producenci
IIYAMA Podnośnik MD WLIFT1021- B1 ścienny/podłogowy
Opis
Elektryczny jednokolumnowy podnośnik do monitorów do 86".
MD LIFT1021-B1 to montowany na podłodze lub na ścianie jednokolumnowy stojak z podnośnikiem elektrycznym, który jest idealnym rozwiązaniem dla wyświetlaczy o przekątnej od 55 do 86 cali. Nadaje się do ekranów w standardzie VESA do wymiarów 800x600mm i do wagi 100 kg. Wyposażony w łatwy sposób montażu, oparty na uchwytach typu pull and release oraz przewodowy pilot, doskonale sprawdza się w przypadku wyświetlaczy umieszczanych w salach lekcyjnych lub konferencyjnych.
Ten product stanowi idealne połączenie z ekranami dotykowymi z serii TE02 i TE04, umożliwiając użytkownikom kontrolowanie wysokości z poziomu samego ekranu. Dzięki możliwości zapisania 2 wstępnych ustawień wysokości, różni użytkownicy mogą szybko dostosować pozycję ekranu do swoich potrzeb. Z kolei 4-calowe, wielokierunkowe koła sprawiają, że wózek można łatwo przesunąć i ustawić w dowolnym miejscu.
*Uwaga: Ten wózek z podnośnikiem elektrycznym nie jest zalecany do monitorów 75" i 86" w dużych (klasowych) pomieszczeniach. W dużych pomieszczeniach, takich jak sale wykładowe typu amfiteatr lub kiedy wiele osób siedzi w rzędzie, dolna część ekranu może nie być wystarczająco widoczna dla wszystkich.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1090 x 1315 x 806mm |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 3 lata (door to door) |
| Waga | 41.8 kg |