Producenci
IIYAMA Podnośnik MD-WLIFT2031- W1 ściana/podłoga biały
Opis
Elektryczny jednokolumnowy podnośnik do monitorów do 98"
Ten stały, jednokolumnowy, elektryczny stojak do montażu na podłodze i ścianie jest idealnym rozwiązaniem dla ekranów o przekątnej od 55" do 98". Nadaje się do ekranów o wymiarach do VESA 800x600 mm i wadze do 120 kg. Wyposażony w łatwy system montażowy, oparty na uchwytach "pociągnij i zwolnij" oraz przewodowego pilota, jest idealnym rozwiązaniem dla wyświetlaczy umieszczonych w salach lekcyjnych lub konferencyjnych.
Kolumna idealnie pasuje do monitorów iLFD z serii iiyama TE12, TE14 i TE18, umożliwiając użytkownikom sterowanie wysokością z poziomu samego ekranu. Dzięki możliwości zapisania 2 wstępnych ustawień wysokości, różni użytkownicy mogą szybko dostosować pozycję ekranu do swoich potrzeb. 4-calowe wyciszające kółka wielokierunkowe ułatwiają przemieszczanie wózka.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 98 '' |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 120 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 886.9 x 1770 x 178.62 mm |
| Waga | 35.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|