Producenci
IIYAMA Podnośnik na kółkach MD CAR2011-B1
Opis
Dwukolumnowy, elektryczny podnośnik na kółkach
MD CAR2011-B1 to antykolizyjny wózek elektryczny dla wielkoformatowych wyświetlaczy w standardzie VESA do 800x600mm. Produkt jest wyjątkowy ze względu na elastyczność ustawienia ekranu i łatwość w instalacji. W ciągu zaledwie pięciu kroków produkt jest zainstalowany i gotowy do użycia w dowolnym miejscu spotkań.
Ten mobilny stojak z elektryczną regulacją wysokości w zakresie 500 mm posiada płynną i cichą regulację, sterowaną bezpośrednio z kompatybilnego wyświetlacza iiyama SERII TE lub za pomocą dołączonego pilota. Z kolei 4-calowe, wielokierunkowe koła sprawiają, że wózek można łatwo przesunąć i ustawić w dowolnym miejscu. Ten zintegrowany wspornik obsługuje większość wzorów VESA, dzięki czemu nadaje się do każdego wyświetlacza do 86 z maksymalną wagą do 80 kg.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1036 x 1298 do 1798 x 737mm |
| Waga | 32.4 kg |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 500 mm |