Producenci
IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM0001 do 30kg dla modelu 5560 i 6560, zerowa szczelina
Opis
Zestaw uchwytów montażowych z zerową szczeliną do monitorów iiyama LH60 SIGNAGE SERIES (55" i 65")
Dzięki łatwemu i szybkiemu systemowi mocowania, ten uchwyt ścienny gwarantuje bezpieczne użytkowanie w środowiskachtakich jak szkoły i inne budynki użyteczności publicznej.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 484 x 96.2 x 14.5 mm |
| Waga | 1.2 kg |