Producenci
IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM4040 do 125kg do VESA 400x400mm
Opis
Uniwersalny uchwyt ścienny, do VESA 400x400 mm, maksymalne obciążenie do 125 kg
Dzięki łatwemu i szybkiemu systemowi mocowania, ten uchwyt ścienny gwarantuje bezpieczne użytkowanie, dlatego idealnie sprawdzi się w szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 125 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 460 x 440 x 37.5mm |
| Waga | 1.8 kg |