Producenci
IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM6080 do 125kg do VESA 600x800mm
Opis
Uniwersalny uchwyt ścienny, maksymalne obciążenie 125kg, max. 600x800mm
Dzięki łatwemu i szybkiemu systemowi mocowania, ten uchwyt ścienny gwarantuje bezpieczne użytkowanie, dlatego idealnie sprawdzi się w szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 600 x 800 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 125 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 660 x 840 x 37.5 mm |
| Waga | 3.4 kg |