Producenci
IIYAMA Uchwyt ścienny MD-WM8060 do 125kg do VESA 800x600mm
Opis
Uniwersalny uchwyt ścienny, do VESA 800x600 mm, maksymalne obciążenie do 125 kg
Dzięki łatwemu i szybkiemu systemowi mocowania, ten uchwyt ścienny gwarantuje bezpieczne użytkowanie, dlatego idealnie sprawdzi się w szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 125 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 860 x 640 x 37.5 mm |
| Waga | 3.3 kg |