Producenci
IMOU Cruiser 4MP IPC-S42FP Kamera z kolorowym obrazem w nocy 4Mpx (2560 x 1440) obrót w poziomie 355°, w pionie 0°~ 90°
Opis
Zewnętrzna kamera Wi-Fi z kolorowym obrazem w nocy 4 Mpx IMOU Cruiser 4MP (IPC-S42FP)
Cruiser zapewnia monitorowanie na żywo 2 MP / 4 MP z obiektywem 3,6 mm i funkcjami obrotu 0 ~ 355 ° i pochylenia 0 ~ 90 °. Cruiser zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka Twojego domu. Obsługuje cztery tryby widzenia w nocy, zapewniając wyraźną jak w dzień klarowność nawet w całkowitej ciemności. Z certyfikatem IP66 kamera może być używana na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych. Dzięki wbudowanemu reflektorowi i syrenie bezpieczeństwa 110 dB Cruiser aktywnie odciąga niepożądanych gości od tego, na czym Ci zależy.
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | Przetwornik 1/2,8" progresywny CMOS |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 46 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 88 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | DC 12V 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 138,4 × 121,7 × 257,5 mm |
| Waga | 565 g |
| Pozostałe parametry |
|