Producenci
IMOU Kamera Bulb Cam 5MP IPC-S6DP-5M0WEB-E27
Opis
Bulb Cam zapewnia transmisję na żywo w rozdzielczości 3 MP z opcją obiektywu 2,8 mm. Dzięki funkcjom obrotu 0-340° i pochylenia 0-90°, Bulb Cam 3 MP zapewnia pełne pokrycie każdego kąta Twojego domu. Metoda montażu na gwint przynosi wielką wygodę podczas instalacji.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 3-megapikselowy, progresywny CMOS |
| Obiektyw | Obiektyw stały 2,8 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 121 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 98 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11g |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | microSD |
| Zasilanie | 100~240 V |
| Wymagania środowiskowe | Środowisko pracy: -10 ~ + 45 stopni Celsjusza |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 75 x 75 x 177 mm |
| Waga | 265 g |