Producenci
IMOU Kamera Bullet 2 4MP IPC-F42FEP z kolorowym obrazem w nocy Smart Color Night Vision.
Opis
Kamera IP Wi-Fi, zarządzanie przez darmową polskojęzyczną aplikację Imou (Android, iOS) na smartfon, lub laptop/tablet (Windows)
Funkcje: podgląd on-line, alarmy i powiadomienia na smartfon, zapis zdarzeń (po detekcji) na kartę MicroSD lub w chmurze (opcja płatna)
Możliwość podłączenia nielimitowanej ilości kamer, równoczesny podgląd 4 kamer, możliwość udostępnienie kamery (podglądu) innej osobie, komunikacja dwustronna-wbudowany mikrofon i głośnik (kamery wewnętrzne)
Dane techniczne
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Matryca | CMOS |
| Obiektyw | Stały obiektyw 2,8 mm |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | DC12V 1A |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Kolor | Biały |
| Waga | 647 g |
| Pozostałe parametry |
|