Producenci
IMOU Kamera Bullet 2C 4MP IPC-F42P obiektyw 2,8 mm, kąty widzenia: 106°(H), 56°(V), 125°(D), wbudowany mikrofon, podwójna antena, zasięg do 100 m, detekcji
Opis
Kamera IP Imou Bullet 2C 4MP IPC-F42P
Kamera Imou Bullet Lite pozwoli zadbać o swój dom. Gdy wykryje ruchu wysyła wiadomość na smartfon i rozpoczyna zapis. Wysokiej jakości mikrofon pozwala dodatkowo na detekcje dźwięków.
- Łatwa i wygodna instalacja
- Wysoka jakość obrazu
- Przechowuj swoje nagrania kożystając z chmury
- Zasięg do 100 m
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | Przetwornik 1/2,7" progresywny CMOS |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 56 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 106 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 147.7 x 74.2 x 74.2 mm |
| Waga | 0.24 kg |
| Pozostałe parametry |
|