Producenci
IMOU Kamera Cruiser SE+ 2MP IPC-S21FEP,smart night color, H.264,Up to 20 fps, Two-way talk, Human Detection, Active Deterrence,
Opis
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca | 1/2.9" |
| Obiektyw | 3.6 mm |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 120.7 × 136.2× 183.3 mm |