Producenci
IMOU Kamera Cruiser SE 2Mpx IPC-S21FP, full color, four night vision modes resolution 2Mpx, 1/2.9 progressive CMOS, H.265/H.264
Opis
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/2,9"; progresywny CMOS |
| Obiektyw | 3.6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 45 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 86 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 120.7 × 136.2× 183.3 mm |