Producenci
IMOU Kamera Cruiser SE + 4MP IPC-S41FEP,samrt night color, H.264, Up to 20 fps Frame Rate, Two-way talk, Human Detection
Opis
Cruiser SE+ 4MP zapewnia monitoring na żywo w rozdzielczości 4MP z opcjonalnym obiektywem 3,6mm/6mm. Z monitoringiem na żywo w rozdzielczości 4MP QHD i funkcjami obrotu 0~355° i pochylenia 0~90°, Cruiser SE+ 4MP zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka domu. Obsługuje cztery tryby widzenia w nocy, zapewniając przejrzystość jak w dzień, nawet w całkowitej ciemności. Dzięki certyfikatowi IP66 kamera może być używana na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych. Dzięki wbudowanemu reflektorowi i syrenie bezpieczeństwa 110dB, Cruiser SE+ 4MP aktywnie trzyma nieproszonych gości z dala od tego, na czym Ci zależy.
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/34 Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | Stałoogniskowy 3,6 mm/6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 44 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 79 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Zasilacz DC 12V1A Pobór mocy: |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 120.7 × 136.2 × 183.3 mm |
| Waga | 395 g |