Producenci
IMOU Kamera Dome Pro 3MP IPC-D32MIP OUTDOOR 3MP,2.8mm. Metal cover, Built-in Mic IP67, IK10
Opis
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | Progresywny CMOS o przekątnej 1/2,7 cala |
| Obiektyw | 2.8mm |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 77.4 × 77.4 × 108.1 mm |