Producenci
IMOU Kamera IP RANGER2 IPC-A22E-Imou
Opis
Kamera IP RANGER2 IPC-A22E-Imou
Dane techniczne
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | Kamera CMOS przetwornik 1/2,7" progresywny |
| Obiektyw | Stały obiektyw 3,6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 48 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 93 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.1 lx |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Obsługa przez aplikację Imou (iOS,Android) |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Klasa szczelności | Brak |
| Zasilanie | 5V DC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 106,1 × 77,4 × 77,4 mm |
| Waga | 238 g |
| Pozostałe parametry |
|