Producenci
IMOU Kamera IPC-K7CP-3H1WE
Opis
Imou Cruiser SE+ 3MP to nowoczesna, bezprzewodowa kamera zewnętrzna, wyposażona w 3-megapikselowy obiektyw, który zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz. Kamera umożliwia nagrywanie w kolorze także w nocy oraz posiada funkcje wykrywania osób i aktywnego odstraszania. Dzięki dwóm antenom oferuje stabilne połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz, eliminując potrzebę korzystania z kabli. Kamera posiada również opcję dwukierunkowej komunikacji głosowej, co pozwala na rozmowę z osobami w jej pobliżu.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca | 1/2.8" 3MP Progressive Scan CMOS |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 183 x 121 x 136 mm |
| Waga | 395 g |
| Pozostałe parametry |
|