Producenci
IMOU Kamera IPC-S41FP PTZ zewnętrzna IP66
Opis
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/3" 4 Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | 3.6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 79 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 44 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 120.7 x 136.2 x 183.3 mm |
| Waga | 390 g |
| Pozostałe parametry |
|