Producenci
IMOU Kamera KIT/IPC-K9EP-3T0TE-EU/FSP12-TYPEC
Opis
DZIAŁANIE KAMERY W SIECI 4G Z KARTĄ SIM
Kamera łączy się z internetem poprzez kartę SIM. Należy zakupić kartę SIM od wybranego operatora, wraz z pakietem internetowym, który umożliwi przesyłanie obrazu z kamery. Dzięki temu można oglądać obraz z kamery w każdym miejscu z zasięgiem sieci komórkowej. Telefon, na którym chcemy oglądać obraz, także musi mieć połączenie z internetem. Aplikacja do podglądu dostępna jest na systemy iOS i Android.
Kamera zewnętrzna Imou Cell PT 4G 3MP to solidny wybór dla osób chcących zadbać o bezpieczeństwo swoje i domowników. Nagrywa w wysokiej jakości 2K i oferuje trzy tryby nagrywania nocnego. Dzięki zaawansowanym algorytmom możliwa jest konfiguracja obszaru wykrywania ruchu oraz rozpoznawanie ludzi.
Obraz 2K QHD: Kamera wykorzystuje sensor 1/2.8 CMOS Progressive, który dostarcza obraz w rozdzielczości 3MP (2304 x 1296). Zapewnia to czysty i szczegółowy obraz zarówno w dzień, jak i w nocy, z zasięgiem do 20 metrów.
Inteligentne nagrywanie nocne: Kamera oferuje trzy tryby nocne, w tym tryb inteligentny, który automatycznie przełącza się z podczerwieni na kolor, gdy wykryje ruch. Tryb pełnokolorowy zapewnia jasne, barwne obrazy nawet nocą, dzięki reflektorom, a tryb IR oferuje wyraźne, czarno-białe obrazy w ciemnościach.
Komunikacja dwukierunkowa: Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają rozmowę z osobami w pobliżu kamery, co jest przydatne zarówno do codziennych interakcji, jak i w sytuacjach awaryjnych.
Długotrwała praca: Kamera posiada akumulator o pojemności 15 000 mAh, co pozwala na działanie przez 280 dni na jednym ładowaniu. W zestawie znajduje się również panel solarny, który wspomaga ładowanie, korzystając z energii słonecznej.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Matryca | 1/2.8 CMOS Progressive |
| Obiektyw | 3.6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 45 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 88 ° |
| Kąt widzenia przekątna | 107 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Zasilanie: DC 5V/2A |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 177 x 110 x 142 mm |
| Waga | 737.7 g |
| Pozostałe parametry | Powiadomienia: Wykrywanie ruchu, konfigurowalny obszar wykrywania, wykrywanie ludzi |