Producenci
IMOU Kamera Ranger 2 4Mpx
Opis
Wewnętrzna kamera Wi-Fi 4 Mpx IMOU Ranger 2 (IPC-A42P)
Dzięki monitorowaniu na żywo QHD i funkcjom obrotu w zakresie 0 ~ 355° i pochylenia -5 ~ 80°, Ranger 2 4MP zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka Twojego domu. Wykrywanie ludzi szybko odnajduje ludzkie cele na obrazach i natychmiast wysyła do Ciebie powiadomienie. Tryb prywatności pomaga chronić prywatność, gdy jesteś w domu, a funkcja Smart Tracking pozwala kamerze podążać za poruszającymi się obiektami po wykryciu ruchu.
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | Przetwornik 1/2,7" progresywny CMOS |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 48 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 92 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Zasilanie | DC 5V 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 106,1 × 77,4 × 77,4 mm |
| Waga | 211 g |
| Pozostałe parametry |
|