Producenci
IMOU Kamera Ranger 2C 4MP IPC-TA42P-D
Opis
Niewielkich rozmiarów obrotowa kamera Ranger 2C 4MP do monitorowania, nagrywa czysty obraz o jakości 4MP w czasie rzeczywistym, a dzięki kątom obrotu do 355° w poziomie i do 80° pionie, uchwyci niemal każdy zakątek pomieszczenia. Funkcja Detekcji Osób pozwala na automatyczne wykrywanie ludzkiej postaci, a funkcja Inteligentnego Śledzenia podąży za przemieszczającym się obiektem oraz natychmiast przesle powiadomienie na Twój smartfon. Potrzebujesz prywatności? Zagwarantuje Ci to dedykowany tryb, który automatycznie zasłoni obiektyw, gdy jesteś w domu.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/2.7'' 4 Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | 3.6mm |
| Kąt widzenia pionowy | 48 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 92 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | Brak |
| Zasilanie | DC 5V 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 106.1 × 77.4 × 77.4 mm |
| Waga | 220 g |
| Pozostałe parametry |
|