Producenci
IMOU Kamera Ranger 2C-D
Opis
Kamera Ranger 2C-D
Detekcja osób i alarm dźwiękowy
Nigdy więcej fałszywych alarmów!Nowoczesna technologia obrazu pozwala na błyskawiczną detekcję ludzkiej sylwetki i przesłanie powiadomienia o wykryciu intruza na Twój telefon.
Wbudowana syrena alarmu.
Inteligentne śledzenie 360°
Kamera automatycznie włączy nagrywanie obrazu, gdy tylko wykryje poruszający się obiekt.
Dowolnie obracaj kamerą, by uchwycić każdy zakamarek.
Alarm o wykryciu niepokojących dźwięków
Kamera przesyła powiadomienie na Twój telefon za każdym razem, gdy wykryje nietypowy dźwięk, jak np. płacz dziecka.
Wysoka jakość obrazu z dzień i w nocy
Ciesz się w pełni krystalicznie czystym obrazem o każdej porze dnia i nocy, nie martwiąc się o zużycie miejsca zapisu danych. Kamera wyposażona jest w przetwornik Full HD 1080P i nowy, wydajniejszy kodek H.265, który zmniejsza rozmiar plików.
Gdy zapadnie noc, kamera przechodzi automatycznie w tryb nocny, a jej zaawansowana technologia obrazu gwarantuje krystalicznie czystą wizję nawet w całkowitej ciemności.
Głośnik i mikrofon
Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi możesz zdopingować dzieci do nauki, uspokoić domowego pupila lub wystraszyć nieproszonego gościa.
Tryb prywatności
Zakryj obiektyw kamery jednym kliknięciem, by zachować prywatność swoją i swoich gości.
Różne formy zapisu
Umieść swoje nagrania na karcie MicroSD lub w wirtualnej chmurze.
Chmura IMOU
Umieść swoje nagrania w chmurze, by cieszyć się nimi gdziekolwiek jesteś. Będą tam bezpieczne nawet, gdy kamera ulegnie zniszczeniu lub kradzieży.
Dane techniczne
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7 cali 4 Megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Obiektyw | Stały obiektyw: 3.6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 48 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 92 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | RJ-45 |
| Zasilanie | DC 5V1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 106.1 x 77.4 x 77.4 mm |
| Waga | 219 g |