Producenci
IMOU Kamera Ranger 2C-L IPC-TA22CP-L, 2Mpx
Opis
Dzięki monitorowaniu na żywo w rozdzielczości 1080P Full HD oraz funkcjom obrotu w zakresie 0 ~ 355° i pochylenia w zakresie -5 ~ 80°, Ranger 2C zapewnia kompleksowe pokrycie każdego zakątka Twojego domu. Szybko znajduje cele ludzkie i natychmiast wysyła powiadomienie do Ciebie. Tryb prywatności pomaga chronić Twoją prywatność, gdy jesteś w domu, a funkcja inteligentnego śledzenia pozwala kamerze podążać za poruszającymi się obiektami po wykryciu ruchu.
Dane techniczne
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | Progresywny CMOS 1/3" |
| Obiektyw | Obiektyw stały 3,6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 45 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 81 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Zasilanie | DC 5V1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 83 × 83 × 106.1 mm |
| Waga | 201 g |