Producenci
IMOU Kamera Rex 2MP IPC-A26LP resolution 2Mpx, 1/2,8" progressive CMOS, ICR,H.265/H.264 video
Opis
Kamera IPC-A26LP
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Kąt widzenia pionowy | 46 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 89 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 90 × 90 × 108 mm |
| Waga | 275 g |
| Pozostałe parametry |
|