Producenci
IMOU Kamera Turret SE 4mp IPC-T42EP 4MP 1/2.8",2.8mm, H.265/H.264,Up to 25/30 fps Frame Rate,Built-in Mic,Human Detection
Opis
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.8" |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 109.9 x 109.9 x 81.3 mm |